شرکت از سال 1393 اقدام به احداث و تجهیز واحدهای ماشین‌سازی نموده به نحوی که در حال حاضر دارای 2 واحد ماشین‌سازی در شهرک صنعتی شریف ابهر می‌باشد. اولین واحد به وسعت 1000 متر مربع در بخش تراشکاری و دریل‌کاری و ساخت شیرآلات، فلنج‌ها، رینگ‌ها و تیوب‌شیت‌ها فعال بوده و دومین واحد با وسعت حدوداً 10000 متر مربع در بخش برش و مونتاژ، نصب و رنگ‌کاری و ساخت شاسی دستگاه‌ها فعال می‌باشد. در حال حاضر 30 نفر پرسنل در بخش‌های مختلف مهندسی و کنترل، ساخت و … مشغول فعالیت هستند و صفر تا صد ساخت خط‌های تولید در خود مجموعه صورت می‌گیرد.

از جمله فعالیت‌های بخش ماشین‌سازی، تولید دستگاه‌ها و تجهیزات مختلف شامل مبدل‌های حرارتی، سپراتورهای ویژه، اسپری درایر‌ها، خشک‌کن‌ها، وکیوم فیلترها و ستون‌های تقطیر برای تصفیه‌ پیشرفته پساب و همچنین خط تولید صنایع غذایی می‌باشد. در ساخت کلیه این دستگاه‌ها و تجهیزات، آخرین دانش روز بکار گرفته شده به نحوی که در حوزه محیط زیست جزء بالاترین دستاورد دانش بنیان کشور محسوب می‌گردد و در حوزه صنایع غذایی با هدف استحصال محصول با کیفیت (از لحاظ رنگ، طعم، شفافیت و …)، دستگاه‌ها ساخته می‌شوند.

این شرکت براساس ماهیت پساب صنایع مختلف، ماشین‌آلات را ساخته و عرضه می‌نماید و در حال حاضر در حوزه صنایع پتروشیمی و صنایع الکل و خمیرمایه و صنایع غذایی و صنایع شیمیایی مصرفی، تولید صفر تا صد ماشین‌‌آلات را در کارنامه خود داشته و در کلیه موارد، آب حاصل از تصفیه به خط برگشت داده شده و محصولات با ارزش از پساب استحصال گردیده و مورد استفاده قرار می‌گیرد.